top of page

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Sıkça Sorulan Sorulan bölümü için kargo poşeti , termal barkod etiketi , fatura cebi , baskılı kargo poşeti , mağaza poşeti , baskılı mağaza poşeti , koli bandı , streç film , dikkat kırılır fragele etiketi gibi ürünler hakkında sorular ve yanıtlar içerir.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS), kayıtlı veya ziyaretçilerimizin genellikle karşılaştığı soruların toplandığı ve ayrıntılı cevaplarına ulaşabilecekleri bir rehber niteliğindedir. Bu bölümde, ürünlerle ilgili en yaygın soruları yanıtlarını bulabilirsiniz. Amacımız, alışveriş deneyiminizi iyileştirmektir. SSS bölümümüzü düzenli olarak güncellemekte ve yeni sorularınızın yanıtlarını eklemekteyiz. Eğer buradan yanıtı bulamadığınız bir soru olursa, lütfen bizimle iletişime geçin. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 • KURUMSAL
  Hakkında SSS Mesafeli Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Garanti ve İade Politakası Gizlilik Politakası ve Çerezler Ödemeler
 • Klişe ve kalıp bedeli nedir? Kimin tarafından ödenir?
  Klişe ve kalıp bedeli, özel tasarım veya baskı için kullanılan kalıp veya şablon ücretidir. Bu bedel, özel baskı veya tasarım oranları kullanılan teknikler için müşteriden talep edilmez.
 • Ürünleriniz garantili midir?
  Evet, ürünlerimiz garantilidir. Kargo poşetleri için yapışma ve yırtılmalara karşı garanti sunmaktayız. Diğer ürünlerimiz ise streç filmi hariç yapışma garantisi kapsamındadır.
 • Kargo teslim süreniz kaç gündür?
  15.00' a kadar verilen siparişlerde aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Aksi durumlarda en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.
 • Kargo poşetlerinin ölçülerinde bulunan "+5" ibaresi ne anlama gelmektedir?
  "+5" birimi, kargo poşetinin kapak kısmının ölçüsüdür.
 • Nakliye ücretleri ne kadar ve kimin tarafından ödenmektedir?
  Sitemizden verdiğiniz tüm siparişler ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.
 • Sipariş oluşturdum. Kargomu nasıl takip edebilirim?
  Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip kodu otomatik olarak siparişinize eklenir. Bu kodu kullanarak Aras Kargo, MNG Kargo veya Sürat Kargo'nun online takip sisteminden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. İlgili bilgileri sipariş detaylarınızda bulabilirsiniz.
 • Termin süreniz nedir?
  Baskılı ürünlerde teslimat süremiz ürün grubuna göre değişmekte ve genellikle ortalama 20 gün sürmektedir.
 • Minimum sipariş adedi kaçtır?
  Minimum sipariş adetleri ürün gruplarına göre değişmektedir. Merak ettiğiniz ürün grubunun minimum adedini satış temsilcimize sorabilirsiniz.
 • Baskılı ürün yaptırmak istiyorum, süreç nasıl işliyor?
  Baskılı ürün siparişi vermek için sitemizden sipariş oluşturduktan sonra, iletişim kanallarımızdan bize yaptırmak istediğiniz baskının PDF formatında taslağını iletebilirsiniz. Siparişinizi aldıktan sonra en kısa sürede size geri dönüş yaparak süreci başlatacağız.
bottom of page